ITbrain

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії ITbrain звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів ITbrain в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

ITbrain – це ефективне управління IT-ресурсами.

Повний опис

ITbrain допоможе Вам оптимізувати всі виробничі IT процеси. Чудово інтегруючись в функціонал TeamViewer, інструмент управління ITbrain надає широкі можливості для автоматизації Ваших IT-процесів.

Моніторинг. Здійснюйте моніторинг всіх своїх пристроїв автоматично.

Налаштуйте відображення статусу онлайн, стан диска та обсягу пам’яті і отримуйте повідомлення при досягненні порогових значень. Моніторинг ITbrain дозволяє отримати повну інформацію про найважливіші аспекти Ваших систем з одного джерела. Ви можете налаштувати віддалений моніторинг ITbrain для найрізноманітніших потреб, об’єднуючи пристрої в групи і створюючи персональні параметри перевірок.

Інвентаризація. Переглядайте всі свої задіяні ресурси за лічені секунди.

Інвентаризація з ITbrain дозволяє в кілька кліків створювати і переглядати звіти про апаратне і програмне забезпечення всіх Ваших пристроїв та багато іншого. Дізнавайтеся версію програмного забезпечення, час його установки і внесення змін. Розпізнавайте використання неналежного програмного забезпечення і усувайте пов’язані з цим ризики. Завдяки управлінню ресурсами з ITbrain жодне апаратне або програмне забезпечення не вислизне з-під Вашого контролю.

Антивірус. Забезпечте захист своїх пристроїв від шкідливих програм.

Очищуйте свої комп’ютери, забезпечуючи їх безпеку. Антивірус ITbrain забезпечує захист ваших комп’ютерів від таких загроз, як віруси, трояни, руткіти та шпигунські програми, 24 години / 7 днів на тиждень – при наявності або відсутності інтернет підключення. Вкажіть час, область і повноту для кожної політики перевірки і призначайте їх різним комп’ютерам або групам. Забудьте про оновлення – Антивірус ITbrain завжди самостійно оновлюється для забезпечення максимального захисту.