CorelDRAW Technical Suite 2020

Ви можете придбати ліцензії CorelDRAW Technical Suite 2020 року, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

CorelDRAW Technical Suite 2020 року – програмне забезпечення для проектування  створення технічних ілюстрацій.

Повний опис

Програмне забезпечення для проектування і створення технічних ілюстрацій

 • Інтегрований пакет додатків професійного рівня
 • Спеціалізовані інструменти для розробки дизайну і створення ілюстрацій
 • Неперевершений рівень сумісності з файловими форматами
 • Точна відповідність сучасним галузевим стандартам

Переваги CorelDRAW Technical Suite 2020

1. Комплексний пакет додатків для розробки матеріалів візуальної технічної комунікації

Пакет оснащений різноманітними додатками для створення всіляких проектів – від високоточних технічних ілюстрацій (Corel DESIGNER) і маркетингових матеріалів (CorelDRAW) до знімків екрану (CAPTURE) і відредагованих фотографій для використання в документації (Corel PHOTO-PAINT). Веб-додаток CorelDRAW.app, за допомогою якого реалізується колаборативний робочий процес, дозволяє істотно оптимізувати збір відгуків, а також перевірку, редагування та затвердження проектних матеріалів.

2. Інструменти для розробки графічно насичених технічних дизайн-проектів

Потужні спеціалізовані інструменти проектування для розробки технічних ілюстрацій гарантують високий рівень ефективності та точності при розрахунку параметрів, проектуванні аксонометричних креслень та створення детальних виносок. Інструменти проектування форм, такі як «Різьблення», «Гніздо», «Циліндр» і «Призма», дозволяють підвищити рівень деталізації технічних ілюстрацій.

3. Точна відповідність сучасним галузевим стандартам

Всеохоплююча підтримка галузевих стандартів публікації технічних документів забезпечує відповідність нормам різних стандартизованих систем. Підтримка системи пам’яті перекладів (TMS) дозволяє створювати документи для подальшого поширення матеріалів серед широкої аудиторії у всьому світі. У програмі передбачені можливості публікації в S1000D (включаючи випуск 5.0) і ATA iSpec 2200 (відповідає стандартам IETP). Також представлені засоби розробки проектів технічної комунікації з підтримкою 3D PDF і PDF / A.

4. Перепрофілювання ключових активів

Опціонна надбудова XVL Studio 3D CAD Corel Edition для роботи з професійними форматами збірки 3D CAD, а також інтегроване рішення XVL Studio Corel Edition надають засоби перепрофілювання 3D моделей. Ефективний процес 3D візуалізації дає можливість вставляти тривимірні моделі як пов’язані або впроваджені об’єкти в файли ілюстрації Corel DESIGNER для швидкого доступу, обміну та налаштування.

Повний список компонентів пакета

Corel DESIGNER 2020 Потужні інструменти забезпечують достовірність і точність при створенні будь-яких технічних ілюстрацій.
CorelDRAW 2020 Повний спектр інструментів для роботи з векторними ілюстраціями і макетами сторінок.
Corel PHOTO-PAINT 2020 Потужні функції фоторедагування Corel PHOTO-PAINT 2019 та інтегрований з CorelDRAW робочий процес допоможуть вам повністю реалізувати потенціал ваших фотознімків.
XVL Studio Corel Edition Додавайте контекст в ваші технічні проекти шляхом використання тривимірних проекцій і моделей в ваших ілюстраціях.
CorelDRAW.app Тепер ви можете працювати в віддаленому форматі. Щоб отримати доступ до ваших проектів, необхідно просто увійти в ваш акаунт CorelDRAW.app.
Corel Font Manager 2020 Управління бібліотекою шрифтів і рішення задачі систематизації, а також можливість використання шрифтів без необхідності їх установки на комп’ютері.
AfterShot 3 HDR Професійні інструменти Недеструктивні корекції і доопрацювання фотографій в форматах RAW і JPEG, а також засоби створення зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR).
 PowerTRACE™ ІІ-модуль трасування растра в вектор (входить до складу програмного забезпечення як складової Corel DESIGNER і CorelDRAW)
 CAPTURE™ Захоплення екрану

Повний список компонентів пакета

Добре налагоджені процеси спільної роботи

Нові засоби організації спільної роботи забезпечують постійний зв’язок з колегами та замовниками на всіх етапах розробки технічних проектів.

 • CorelDRAW.app дозволяє демонструвати напрацювання, а потім запрошувати учасників проекту до обговорення матеріалів. Коментарі та анотації додаються безпосередньо в єдиний файл проекту CorelDRAW.
 • Такий підхід дозволяє швидко і без зусиль знаходити і застосовувати потрібні зміни.

Оптимізований робочий процес «Стилі»

Робота з лініями, ореолами і стилями тепер відрізняється підвищеною ефективністю.

 • Новий режим який економить час «Товсті і тонкі лінії» дозволяє автоматично налаштовувати товщину ліній прямокутників, кривих, еліпсів та інших фігур.
 • При додаванні ореолів на лінії нова можливість фіксування співвідношення ширини абрису і ширини ореолу забезпечує плавне масштабування.

Удосконалення в області роботи з виносками

У програму внесено ряд модифікацій, спрямованих на оптимізацію подачі інформації, що стосується конкретної частини технічного креслення або ілюстрації.

 • У випадках, коли в креслення необхідно додати виноску, яка не потребує виносної лінії для створення відстані від деталі, знадобляться нові безсегментні винесення.
 • Функція автоматичного додавання гарячих точок і об’єктних даних на винесення безпосередньо в процесі їх створення, а також можливість прикріплення виносок до вкладених груп спрямовані на економію робочого часу.
 • У програмі представлена ​​нова опція прив’язки об’єктної інформації до символів.

Підвищена продуктивність і нові функції, що економлять час

Істотно зросла швидкість відгуку додатків, оснащених високоефективними інструментами, обумовлює підвищення продуктивності робочого процесу в цілому.

 • Представлена ​​в Corel DESIGNER 2020 нова функція «Обтікання» дозволяє швидко і з високим рівнем точності обернути об’єкт навколо циліндра (за принципом наклеювання пляшкової етикетки).
 • Алгоритми машинного навчання підняли якість результатів, вироблених нашими інструментами трасування растра в вектор, на неймовірно високий рівень, а функціонуючі на основі ШІ засоби підвищення дискретизації і усунення артефактів JPEG-стиснення дозволяють обробляти зображення з небувалою швидкістю.

XVL Studio Corel Edition: покращене перепрофілювання 3D активів

Технічні ілюстратори, в сферу роботи яких входить перепрофілювання готового 3D контенту, з достоїнством оцінять внесені в XVL Studio Corel Edition модифікації.

 • У список удосконалень входять спрощена структура об’єкта для імпортованих в Corel DESIGNER 3D видів, а також вікно даних об’єкта Corel DESIGNER, яке містить метадані збірок, деталей, розмірів і приміток, відповідних ілюстрацій Corel DESIGNER.
 • Завдяки оптимізованому робочому процесу деталі і примітки тепер можна прив’язувати до певних знімків екрану. Також реалізована можливість одночасного надсилання множинних знімків.

Системні вимоги

 • Windows 10 *, Windows 8.1 або Windows 7 (64 біт), все з останніми пакетами оновлення
 • Intel Core i3 / 5/7/9 або AMD Ryzen 3/5/7/9 / Threadripper, EPYC
 • Сумісна з OpenCL 1.2 відеокарта (рекомендується)
 • 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендується 8 ГБ і більше)
 • 7,4 ГБ вільного місця на жорсткому диску
 • Миша, планшет або мультисенсорний монітор
 • Монітор із роздільною здатністю 1280 x 720 при 100% (96 т / д)
 • Microsoft Internet Explorer 11 або вище
 • Microsoft.NET Framework 4.7.2
 • Опціонний DVD-привід (для установки версії коробочки);
 • Для установки з DVD потрібне завантаження об’ємом до 2 ГБ