CorelDRAW Home&Student Suite 2019

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії CorelDRAW Home & Student Suite 2019 звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

CorelDRAW Home & Student Suite 2019 – комплексний графічний пакет для дому та навчання.

Повний опис

Призначений для створення домашніх і академічних проектів в області графічного дизайну, макетування сторінок і редагування фотографій.

Переваги

1.Повністю укомплектований набір інструментів для розробки дизайну

Рішення дозволяє задовольнити будь-які потреби при розробці самих різних дизайн-проектів для дому та навчання – від створення ілюстрацій, веб-зображень і макетів сторінок до редагування фотографій і трасування растрових зображень у векторну графіку. Перероблений пакет містить створені на основі рекомендацій користувачів нові функції, а також нові готові до роботи шаблони.

2. Комфортне робоче середовище

CorelDRAW Home & Student Suite оснащений вбудованими інструментами і містить різноманітні довідкові матеріали і типові проекти для ефективного навчання принципам роботи з пакетом. Нові високоякісні шаблони усувають необхідність в розробці проектів з нуля і тому істотно прискорюють процес створення брошур, плакатів, листівок, зображень для розміщення в соціальних мережах і інших матеріалів.

3. Повний набір інструментів для розробки дизайну та створення макетів сторінок

CorelDRAW містить надійний функціонал для розробки дизайну та макетування сторінок в одному додатку. Нове вікно налаштування «Об’єкти» забезпечує як прямий контроль над структурою документа, так і швидкий доступ до всіх його компонентів, що дозволяє органічно, швидко і ефективно вирішувати завдання управління проектами, які містять як окремі сторінки, так і багатосторінкові документи.

4. Чудові інструменти редагування фотографій

PHOTO-PAINT містить засновані на принципі роботи з шарами потужні інструменти редагування, ретушування та художнього доопрацювання зображень. До ваших послуг прості у використанні спецефекти, а також засоби усунення дефектів, корекції перспективи та ін. Зручні в роботі практичні функції, які відрізняються високим рівнем контролю і точності, допоможуть вам досягти професійної якості ваших фотознімків – навіть у високому дозволі.

5. Високий рівень сумісності з технічним обладнанням і файловими форматами

Найвищий рівень сумісності і підтримки файлових форматів забезпечує можливість збереження, друку та публікації ваших матеріалів у всіх популярних форматах. Останні оновлення Windows, удосконалення в роботі стилусів, мультидисплейних конфігурацій і підтримка моніторів Ultra HD 4K спрямовані на підвищення продуктивності. Орієнтований на сенсорні пристрої інтерфейс користувача передбачає роботу з сенсорними пристроями і стилусами, що дозволяє закінчити роботу над проектом в рекордні терміни.

Контент

 • 1000 картинок і цифрових зображень
 • 100 безгонорарних цифрових фотографій у високому дозволі
 • 175 шрифтів
 • 20 фоторамок
 • 900 заливок
 • 60 професійних шаблонів, включаючи сертифікати, рекламні оголошення, візитні картки, фірмові бланки, листівки, плакати і т.д.
 • Посібник із початку роботи
 • Вікно рад та навчальні відеоматеріали
 • Файли довідки (онлайн)

* Підключення до інтернету потрібно для активації CorelDRAW Home & Student Suite і доступу до онлайн-контенту, а також до деяких функцій і компонентів, що входять до складу ПО.

Системні вимоги

 • Microsoft Windows 10 *, Windows 8.1 або Windows 7 (32- або 64-бітна версія) з останніми пакетами оновлення
 • Intel Core i3 / 5/7/9 або AMD Athlon 64
 • 2 ГБ оперативної пам’яті
 • 2.5 ГБ вільного місця на жорсткому диску
 • Миша, планшет або мультисенсорний монітор
 • Монітор із роздільною здатністю 1280 x 720 при 100% (96 т / д)
 • Microsoft Internet Explorer 11 (або вище)
 • Microsoft .Net Framework 4.7.2

* CorelDRAW Home & Student Suite 2019 підтримує Windows 10 (версії 1803 і 1809, а також версії, випущені протягом життєвого циклу CorelDRAW Home & Student Suite 2019).

НОВІ ФУНКЦІЇ

ПОКРАЩЕНО! Контроль при роботі з об’єктами. Нове вікно налаштування «Об’єкти» допоможе вам працювати ще ефективніше, оскільки забезпечує як прямий контроль над структурою документа, так і швидкий доступ до всіх його компонентів.

НОВЕ! Сучасні шаблони. Інтерфейс, в якому стало ще простіше орієнтуватися, а також нові креативні шаблони дозволять швидко приступити до роботи.

ПОКРАЩЕНО! Інтерфейс користувача, продуктивність і стабільність. У програмі представлені такі модифікації інтерфейсу, як нові діалогові вікна і оновлення, спрощена навігація, покращена узгодженість і підвищена продуктивність.

Графічний пакет CorelDRAW® Home & Student 2019 призначений виключно для установки на домашніх ПК і створення некомерційних проектів. Крім того, пакет не може бути використаний в академічних організаціях.