CorelDRAW Graphics Suite 2020

Ви можете придбати ліцензії CorelDRAW Graphics Suite 2020 року, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом Silver Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

CorelDRAW Graphics Suite 2020 року – повний набір професійних інструментів для редагування фотографій, розробки векторної графіки, макетування сторінок і роботи з текстом – словом, все необхідне для створення і реалізації дизайн-проектів практично на будь-якому пристрої.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 допоможе подолати будь-які бар’єри на шляху до функціональної креативності! Створений як для індивідуальної, так і для командної роботи, цей професійний графічний пакет оснащений передовими ІІ-технологіями, удосконаленнями в області продуктивності, а також інструментами для спільної роботи в хмарному форматі, спрямованими на оптимізацію бізнес-процесів. Лінійка CorelDRAW 2020 пропонує нативні пакети для macOS і Windows, а також веб-додаток CorelDRAW.app. Продукт не тільки забезпечує дизайнерів потужними інструментами, необхідними на кожному етапі реалізації проекту – від створення первинного концепту до виведення готових матеріалів, але і створює оптимальні умови для досягнення незмінно якісних результатів в рекордні терміни.

Що входить в пакет

Велика колекція універсальних додатків
Незалежно від того, в якій області лежать ваші творчі таланти та інтереси, взаємодоповнюючі додатки, представлені в CorelDRAW Graphics Suite 2020 року, зможуть задовольнити будь-які потреби при розробці дизайн-проектів і допоможуть вам у досягненні чудових результатів.

Повний список компонентів пакета

Основні програми

 • CorelDRAW® 2020 року – векторна графіка і макети сторінок
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2020 року – редагування зображень
 • Corel Font Manager ™ 2020 року – пошук і систематизація шрифтів
 • Corel® PowerTRACE ™ 2020 року – трасування растрових зображень у векторну графіку (є частиною програми CorelDRAW 2020)
 • CorelDRAW.app ™ – розробка графічного дизайну в форматі онлайн через веб-браузер
 • Corel® AfterShot ™ 3 HDR – редагування фотографій у форматі RAW

Контент *

 • 7000 картинок, цифрових зображень і шаблонів для оформлення транспортних засобів
 • 1000 цифрових фотографій у високому дозволі
 • Більше 1000 шрифтів TrueType і / або OpenType
 • 150 професійних шаблонів
 • 2000 шаблонів для оформлення транспортних засобів
 • Понад 600 фонтанних, векторних і растрових заливок

Примітка: для доступу до деяких компонентів пакета, контенту і функцій в онлайн-форматі потрібні підключення до інтернету. Посилання на завантаження контенту (кліпартів) доступна для власників Enterprise і академічної версії CorelDRAW (вона вказана в їхньому сертифікаті повноважень), тоді як власники підписок і версії Business отримують доступ до контенту через вхідний до складу CorelDRAW Graphics Suite додаток Corel Connect.