Comodo Antispam

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Comodo Antispam звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Comodo Antispam в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Comodo Antispam – це корпоративна система захисту від небажаної пошти і загроз, в якій використовується складний комплекс різних спам-фільтрів, антивірусних сканерів і механізмів аналізу контенту для захисту мережі від небажаної пошти.

Повний опис

Централізована консоль управління спрощує керування поштовими та груповими повідомленнями.

Comodo Antispam дозволяє застосовувати різні рівні безпеки для різних співробітників в мережі і призначити різні типи профілів з індивідуальними функціями безпеки і обмеженнями.

Інноваційний передовий захист

Containment надає захист від програм-вимагачів, шкідливих програм та інших передових видів загроз. Невідомі файли аналізуються передовою хмарною платформою Valkyrie. Користувачі можуть відкривати, запускати і використовувати вкладення з нульовим ризиком зараження.
Comodo Antispam використовує комбінацію статичного, динамічного і розширеного поведінкового аналізу для перевірки файлів у міру їх завантаження.

Гнучкість у використанні

Отримати доступ до будь-яких повідомлень електронної пошти можна в архіві Dome Anti-spam, в якому використовуються розширені параметри пошуку. Для всієї електронної пошти, яка знаходиться як в архіві, так і в карантині, користувач може застосувати повторне видалення, відправку або позначити повідомлення як спам на консолі управління.

Ефективна система

Ефективна система відновлює продуктивність для користувачів шляхом виявлення і видалення спаму незалежно від кількості невідомих файлів, що містять шкідливе ПЗ, таке як віруси і трояни.