BILLmanager

Ви можете придбати ліцензії BILLmanager, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером ISPsystem в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

BILLmanager – багатофункціональна панель для автоматизації хостингу і IaaS.

Повний опис

BILLmanager – багатофункціональна панель для автоматизації хостингу і IaaS.

BILLmanager автоматизує продаж хостингу, серверів, доменів, SSL, IaaS і десятки супутніх послуг. Для прийому платежів в платформі більше 30 інтеграцій з платіжними рішеннями: PayPal, 2CheckOut, Skrill, Alipay.

BILLmanager – портал для провайдера і його клієнтів. У ньому провайдери надають послуги, приймають платежі і надають підтримку клієнтам через тікети і онлайн-чат.
Клієнти працюють в Особистому кабінеті, де змінюють персональні налаштування, набувають послуги, спілкуються з підтримкою і отримують повідомлення.

Можливості

  • Автоматизація розрахунків

Приймайте разові і регулярні платежі. Використовуйте популярні платіжні системи. Вибирайте валюти для проектів і виставляйте податкові умови відповідно до місцевого законодавства.

  • Надання послуг

BILLmanager призначений для продажу і перепродажу послуг хостингу, доменів, SSL сертифікатів і всіляких сервісів – XaaS. Панель інтегрована з десятками рішень надання послуг.

  • Підтримка клієнтів

BILLmanager має гнучку систему техпідтримки: ви зможете спілкуватися з клієнтами на будь-якому етапі: передпродажу, наданні послуг, установки, продажу.

  • Кабінет клієнта і портал провайдера

З одного боку, BILLmanager – багатофункціональний простір для роботи співробітників. З іншого – зручний у використанні Особистий кабінет для клієнта.

Переваги BILLmanager

  • Кастомізація

Встановлюйте мови, валюти, податкові ставки для кожного проекту в одному BILLmanager. Змініть інтерфейс відповідно до бренду вашої компанії. Ви можете розширити функціонал самостійно (через API) або відправити запит розробнику.

  • Безпека і стабільність

ISPsystem випускає оновлення кожні 7 днів і стежить за рівнем безпеки BILLmanager. ПЗ і всі дані будуть зберігатися тільки на вашому сервері. Ви зможете підключити 2-х рівневу авторизацію клієнтів і автоматично блокувати платежі шахраїв.

  • Економія

Використовуйте платформу безкоштовно до 50 клієнтів. Вільно завантажуйте мобільний додаток. Звертайтеся до офіційної документації та форуму.

  • Реселінг послуг

Запропонуйте реселерам, дистриб’юторам і партнерам перепродавати будь-які ваші послуги і сервіси через їх власний, повністю брендований BILLmanager.
Налаштуйте індивідуальні знижки, призначайте персональних менеджерів та багато іншого.