Advanced Endpoint Protection

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Advanced Endpoint Protection звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Advanced Endpoint Protection в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Advanced Endpoint Protection – рішення, для забезпечення кібер-безпеки нового покоління, яке блокує шкідливі файли і, використовуючи Default Deny Platform ™, автоматично переміщує невідомі файли у віртуальний контейнер.

Повний опис

За допомогою передової хмарної платформи аналізу шкідливих програм Valkyrie, заснованої на статичній, динамічній аналітичній взаємодії, невідомий шкідливий файл аналізується і, приблизно за 45 секунд, формується результат.

Файли шкідливих програм видаляються, а на CPU запускаються тільки перевірені. Невідомі файли містяться в віртуальному контейнері і аналізуються в реальному часі.
Advanced Endpoint Protection включає єдину консоль управління IT і Security Manager, яка завдяки платформі з підтримкою додатків полегшує управління пристроями Android, iOS, OSX, Linux, і Windows в кожному сегменті фізичних і віртуальних мереж.

Для аналізу невідомих файлів, їх шкідливої поведінки і дії в кінцевих точках використовується технологія Comodo VirusScope.

Програма забезпечує повну безпеку як фізичних, так і віртуальних кінцевих точок на будь-яких типах підприємств.