Adobe Creative Cloud

Ви можете придбати ліцензії Adobe Creative Cloud, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Adobe в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Adobe Creative Cloud надає повну колекцію додатків Adobe для настільних ПК і мобільних пристроїв: від популярних базових додатків, таких як Photoshop, до інноваційних інструментів, таких як Adobe XD.

Повний опис

У пакет входять вбудовані шаблони для швидкого створення нових проектів і покрокові інструкції, які допоможуть вам швидко освоїти програми та вдосконалити свої навички. Об’єднайте всі свої проекти в унікальному творчому просторі.

Улюблені додатки


Втілюйте найнеймовірніші ідеї за допомогою кращих в світі настільних додатків для творчості. Редагуйте фотографії та відео. Створюйте ілюстрації та публікації. Розробляйте веб-сайти, інтерфейс користувача та анімацію. Завдяки новим шаблонами Photoshop та Illustrator ви можете практично відразу приступити до роботи. Миттєві оновлення забезпечують доступ до новітніх функцій і можливостей відразу після їх появи.

  • Photoshop – редагування і компонування зображень Lightroom – обробка та редагування цифрових фотографій
  • Illustrator – векторна графіка і ілюстрація Adobe Premiere Pro – створення і монтаж відеоматеріалів
  • InDesign – дизайн і макети сторінок
  • Experience Design – створення дизайну і прототипів інтерфейсу користувача

Всі настільні додатки ›

Більш ефективне навчання. Менші терміни освоєння матеріалу.


У пакет Creative Cloud входить безліч покрокових посібників, які допомагають швидко освоїти функціональність додатків. Нові вбудовані шаблони Photoshop та Illustrator спрощують дизайн плакатів, журналів, мобільних додатків та іншого контенту. Наші інструменти зручні як для початківців, так і для професіоналів.

Огляд інструкції Creative Cloud ›

З’явилася ідея? Не втрачайте часу!


З мобільними додатками Adobe ви зможете працювати скрізь, де вас наздожене творче натхнення. Створюйте малюнки та ескізи. Редагуйте фотографії. Розробляйте макети дизайнів. Створюйте відеокліпи. Всі ваші дані синхронізуються – ви можете створити проект на смартфоні, доопрацювати його на планшеті і завершити на настільному комп’ютері.

  • Capture CC – створюйте професійні ресурси
  • Photoshop Sketch – створюйте чудові малюнки
  • Illustrator Draw – створюйте векторні малюнки на мобільних пристроях
  • Comp CC – створюйте композиції
  • Premiere Clip – виконуйте монтаж відео на мобільних пристроях
  • Lightroom для мобільних пристроїв – редагуйте, упорядковуйте зображення і надавайте до них доступ іншим користувачам, де б ви не знаходилися

Всі додатки для мобільних пристроїв ›

Скористайтеся професійними ресурсами. Не починайте з нуля.


Вбудована функціональність Adobe Stock доступна у всіх основних додатках. Колекція включає більше 60 мільйонів зображень, малюнків, відео та 3D-ресурсів, а також преміум-матеріали. За допомогою шаблонів для веб-сайтів, друкованих документів, мобільних додатків і т. д. ви зможете миттєво створювати нові проекти без попереднього налаштування.

Докладніше про Adobe Stock ›

Всі дизайнерські ресурси. Швидкий доступ з різних пристроїв.


Бібліотеки Creative Cloud Libraries забезпечують швидкий доступ до шрифтів, квітів, малюнків, графіки, зображень Adobe Stock та інших популярних ресурсів для творчості. Всі ваші ресурси синхронізуються між додатками для настільних ПК та мобільних пристроїв. Також можна поділитися особистими бібліотеками з іншими учасниками робочої групи, щоб всі елементи дизайну були в єдиному стилі і всі учасники використовували однаково актуальні версії.

Докладніше про бібліотеки Creative Cloud Libraries ›

Знайдіть джерело натхнення. Заявіть про себе.


Знайомтеся з новітніми роботами провідних дизайнерів і художників світу в найбільшому творчому співтоваристві Behance. Демонструйте власні роботи за допомогою веб-сайту Adobe Portfolio. Обидва сервіси надаються безкоштовно в рамках підписки Creative Cloud.

Відкрийте для себе Behance ›Створіть портфоліо ›