Відбулась Міжнародна науково-практична конференція

10 травня у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології по вилученню, відновленню та аналізу цифрової інформації для потреб оперативної, розшукової діяльності та експертизи».

Організаторами конференції виступили КНДІСЕ, компанія SoftiCo (Україна), компанія Guidance Software (OpenText, США), компанія Prime Consulting & Technologies (Данія) та асоціації "Ліга Інформаційних Технологій" (Україна).

Метою проведення конференції було ознайомлення учасників конференції з новітніми можливостями апаратних і програмних продуктів для отримання, обробки, використання і аналізу цифрових даних при проведенні оперативних, слідчих та експертних заходів. 

Представники компанії Guidance Software (OpenText, США), Arvinder Garcha та Stephen Gregory представили огляд останніх продуктів Tableau та Tableau TX1 Imager, провели презентацію EnCase Mobile Investigator та найновіших функцій EnCase Session - EnCase V8.

Представник компанії Prime Consulting & Technologies Руслан Шман, представив нові можливості і застосування програмного комплексу UltimateForensics для потреб оперативної, розшукової та експертної діяльності.

Конференцію відвідали більше 70 спеціалістів, серед яких були представники державних організацій (МВС, прокуратури, СБУ, управління державної охорони, прикордонного комітету, митниці, служби розвідки), фахівці в області роботи з даними з електронними пристроями, а також інші спеціалісти, які працюють з вилученням,  пошуком та аналізом інформації.

Похожие новости