«ЕС АЙ ЦЕНТР» та «СОФТІКО» впровадили систему антивірусного захисту в ПАТ «Запорожтрансформатор»

ПАТ «Запорожтрансформатор» обрав рішення Bitdefender для захисту своєї інфраструктури

Захист від складних кіберзагроз, що постійно еволюціонують, представляє непросте завдання навіть для невеликих організацій, що ж стосується великих підприємств, які характеризуються розгалуженими локальними мережами та великою кількістю співробітників, то вони стикаються з ще більш істотними ризиками. Саме тому один з десяти найбільших в світі виробників трансформаторного обладнання – ПАТ «Запорожтрансформатор» – дуже відповідально поставився до вибору зручного в експлуатації та потужного сучасного засобу антивірусного захисту ІТ-інфраструктури, який був би здатний підвищити ефективність бізнесу та віддачі від ресурсів. З цієї причини для вирішення поставленої задачі було залучено фахівців ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР», відомого на ринку України системного інтегратора та авторизованого реселлера багатьох антивірусних продуктів, та ТОВ «СОФТІКО», дистриб’ютора програмного забезпечення, зокрема Bitdefender в Україні.

Спільними зусиллями фахівці двох компаній виконали детальний аналіз інфраструктури ПАТ «Запорожтрансформатор» на предмет вразливостей, виявили потреби замовника та провели  роботу з підбору продукту, який би найбільш чітко відповідав потребам замовника та забезпечив би 100-відсотковий захист інфраструктури. У підсумку для захисту інфраструктури  замовника було обране провідне рішення на ринку корпоративних антивірусів — Bitdefender GravityZone Advanced Business Security. Цей продукт показав дуже високі результати в щорічних тестах незалежних агентств, крім того, в двох останніх масштабних атаках — WannaCry та Petya — рішення компанії Bitdefender підтвердили свою ефективність, надійно захистивши ІТ-інфраструктури клієнтів.

Отже, зазначений продукт найбільш точно відповідав умовам сформованого технічного завдання, охоплюючи сферу захисту робочих станцій, серверів, а також пошти. Слід зазначити, що ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР» є авторизованим реселлером компанії Bitdefender SRL в Україні.

Враховуючи розгалужену ІТ-інфраструктуру, різні типи даних, що потребують захисту, та структуру компанії, важливим завданням став не тільки підбір антивірусного рішення, але і  технічний інструктаж персоналу та постійна технічна підтримка з метою максимально оперативного вирішення питань. Партнером ТОВ «СОФТІКО» в наданні технічної підтримки клієнту стала компанія ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР», оскільки фахівці мають великий досвід в побудові комплексних систем інформаційного захисту.

Компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР» (http://sicenter.ua/) реалізує і впроваджує складні інтеграційні проекти, інфраструктурні та комунікаційні рішення, системи управління і рішення в галузі інформаційної безпеки.

У складі «ЕС АЙ ЦЕНТР» працює команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в галузі інформаційної безпеки, побудови систем управління відповідно до вимог міжнародних стандартів, розробки і впровадження безпечних інфраструктурних і комунікаційних рішень на основі продуктів і технологій провідних світових брендів. Компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР» є частиною Softinvest Holding.

ПАТ «Запорожтрансформатор» — один з 10 найбільших в світі виробників силових масляних трансформаторів, електричних реакторів та керованих шунтованих реакторів. Підприємство розташоване в місті Запоріжжя, Україна, та засноване в 1947 році.

Bitdefender SRL – європейський розробник сучасних антивірусних рішень. Заснована в 2001 році, компанія безперервно розробляє та впроваджує найновіші стандарти в галузі проактивного захисту від загроз в мережі інтернет. З повним функціоналом антивірусу Bitdefender GZ Advanced Security можна ознайомитись на сайті виробника.

Похожие новости