Науково-практична конференція

м. Київ, вул. Смоленська, 6

Шановні партнери!

Повідомляємо Вам, що 10 травня 2018 року за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 6 відбудеться Науково-практична конференція:

«Нові технології по вилученню, відновленню та аналізу цифрової інформації для потреб оперативної, розшукової діяльності та експертизи»

Організатором якої є Київський науково-дослідний інститут судових експертиз (КНДІСЕ) спільно з компаніями Guidance Software (США), Prime C&T (Данія), та  SoftiCo (Україна).

Метою проведення конференції є ознайомлення учасників конференції з новітніми можливостями апаратних і програмних продуктів для отримання, обробки, використання і аналізу цифрових даних при проведенні оперативних, слідчих та експертних заходів. 

Програма конференції

Конференцію відвідають представники державних організацій (експертиза, МВС, прокуратура, СБУ, управління державної охорони, прикордонний комітет, митниця, служба розвідки), фахівці в області роботи з даними з електронних пристроїв (комп‘ютер, мобільний телефон, планшет), а також ті, хто розуміє, як вилучати інформацію, проводити пошук, аналізувати цю інформацію тощо.

Якщо у Вас виникли питання – звертайтесь до наших спеціалістів info@softico.ua

Реєстрацію зупинено